SJAJNA UTAKMICA / Borussia Dortmund izvela pravo čudo protiv neugodnog Eintrachta. Izveli su preokret kakav se rijetko viđa

Image

8.1.2022.
21:56
Profimedia
VOYO logo

U 18. kolu Bundeslige Borussia Dortmund je slavila kod Eintrachta u Frankfurtu s 3-2 iako je do 87. minute gubila s 1-2.

Borussija je sretnom pobjedom i velikim preokretom došla opet na šest bodova razlike u odnosu na vodeći Bayern.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Domaći su golovima Kolumbijca Borréa (15, 24) dobili prvo poluvrijeme s 2-0, no Borussia je izvela preokret u nastavku. Prvo je Hazard (71) smanjio, pa Bellingham u 87. donio poravnanje, da bi minutu prije kraja Dahoud preciznim udarcem donio pobjedu gostima.

Kristijan Jakić je ušao u 66. minuti kod domaćih, dok je Marin Pongračič ostao na klupi gostiju.