HAJDUKOVAC PONIZIO ROONEYA KAO RIJETKO TKO: / Engleska zvijezda završila na koljenima nakon poteza majstora s mora

Image

Nogometaši Hajduka izgubili su prvi dvoboj zadnjega pretkola Europske lige u Liverpoolu od Evertona s 0-2.

18.8.2017.
12:05
Screenshot
VOYO logo

Pogotke su za Everton zabili Micahel Keane (30) i Idrissa Gueye (45). Imao je, međutim, Hajduk nekoliko dobrih prilika u drugom poluvremenu ali ih nije realizirao.

Image
TORCIDA SE OSRAMOTILA U LIVERPOOLU: /

Pogledajte zbog čega je sudac morao prekinuti utakmicu

Image

U 61. minuti nakon konačno brze akcije Splićana Ohandza došao u gol-situaciju, uputio je odličan udarac lijevom nogom, no vratar Pickford je pokazao zašto je jedan od najboljih engleskih vratara.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Hajduk se ohrabrio pa je u 72. minuti Hamza u dobroj situaciji pucao pored vrata, a u 82. minuti Ante Erceg je nakon solo-prodora sjajno gađao, no Pickford opet brani. Engleski vratar obranio potom i put Memolle iz daljine.

Ovaj susret pak posebno je jednim potezom obilježio branič Splićana Gustavo Carbonieri.

On je u 25. minuti odličnom reakcijom iz igre izbacio prvu zvijezdi Evertona Waynea Rooneya. Engleski napadač završio je na stražnjici, dok je Carbonieri zaradio ovacije.