Legendarni napadač protiv Troyesa je pokušao ponoviti gol škaricama, ali nije se iskazao. Pod poluvremenom je bio glasan u svlačionici i suigračima rekao da igraju - još gore od njegovih sinova.

29.11.2012.
8:46
VOYO logo

Zlatan Ibrahimović nije uspio ponoviti spektakularne škarice. U utakmici francuskog prvenstva protiv Troyesa švedski velemajstor je krivo procjenio let lopte, a i malo mu zasmetao i supanički igrač. Prije par tjedana je maestralno pogodio, a sada promašio...

Ibra je pogledavao i suca, tražio je i jedanaesterac. PSG nije niti trebao, s 4:0 su nadigrali suparnika. No, na poluvremenu je bilo 'samo' 1:0, a kako pišu francuski mediji, prva zvijezda pariškog kluba je 'oprala' suigrače u svlačionici.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

'Igrate gore od mojih sinova', rekao im je direktno u lice. Inače, njegovi klinci Maximilian i Vincent imaju šest odnosno četiri godine. Ako je Zlatan bio ljut za vikend, preko tjedna se još više naljutio, PSG je ispao iz Liga Kupa od St. Etienna.