POGLEDAJTE SJAJNU ASISTENCIJU DINAMOVOG VEZNJAKA: / Dani Olmo posramio je obranu Izraelaca

Image

Dinamo je remizirao u Izraelu, a najbolji igrač susreta bio je Dani Olmo

31.7.2018.
21:17
PIXSELL
VOYO logo

U uzvratnom dvoboju 2. kola kvalifikacija za Ligu prvaka nogometaši Dinama odigrali su 2-2 (0-2) na gostovanju u izraelskoj Be'er Shevi kod Hapoela te ukupnim rezultatom 7-2, zahvaljujući uvjerljivoj 5-0 pobjedi u Zagrebu, izborili mjesto u 3. kolu.

Sjajni Olmo

Hapoel je u prvom poluvremenu došao do vodstva 2-0 pogotkom Johna Ogua u 14. minuti i autogolom Petra Stojanoviča u 34. minuti. Početkom drugog dijela Dinamo je u pet minuta došao do izjednačenja, a strijelci su bili Mario Budimir u 49. minuti nakon fenomenalne asistencije Olma i Izet Hajrović u 54. minuti.